TC Employ-Abilities

01.02.2022

Kolejny kurs szkoleniowy YoWo Poland! “Employ-Abilities” czyli szkolenie zaprojektowane tak, by dać uczestniczkom i uczestnikom okazję do rozwoju kompetencji miękkich na każdym kroku i w każdym możliwym kontekście. Aby odnosić sukcesy na rynku pracy. I w życiu w ogóle.

Jak lepiej oddać to, co działo się podczas kursu, jak nie poprzez słowa wypowiedziane przez same uczestniczki i samych uczestników? Zobaczcie, co zawierały dzienne raporty spisywane przez nich podczas tej niezwykle dalekiej podróży w głąb tajników rozwoju kompetencji miękkich:

„Pierwszy dzień to mnóstwo nowych twarzy, mnóstwo nowych imion, mnóstwo rozmów i mnóstwo kroków podczas spaceru wokół słonecznej Góry Kalwarii 🌿🌤”

„(…) udało nam się zrobić wszystkie z długiej listy trudnych zadań, zaczynając od przeprowadzania badania i zbierania danych, przez robienie zdjęć i wideo, tańczenie z bałwanem i tworzenie wspaniałych piosenek i wierszy.”

„Drugi dzień zaczęliśmy z teatrem improwizacji, próbując stworzyć razem jeden obraz🏞🏖🎭”

„Na koniec mieliśmy dyskutowaliśmy o tym, co myślimy o super smutnej historii miłosnej (może nawet smutniejszej niż ta Romeo i Julii)💔🤧”

„Podsumowanie: świetny dzień, ale na pewno nie najlepszy dzień życia, bo jednak był dość wymagający 🤗”

„Następnie obudziliśmy naszą kreatywność dzięki rysowaniu kółek, aby potem stworzyć świetnie zaprezentowane i imponujące wynalazki” 

„Było super zobaczyć, jak każdy dostosowywał się do sytuacji, aby zaprezentować realistyczne pomysły. Ogromne wyzwanie, ale dużo z niego satysfakcji”

„Dzisiejszą sesję zakończyliśmy z listą wielu kompetencji miękkich, które dziś przećwiczyliśmy ♥️🥰”

„Pierwsze ćwiczenie dnia pozwoliło nam spojrzeć na różne rzeczy z perspektywy innych ludzi. Odkryliśmy, jak wiele czynników zewnętrznych może wpłynąć na dobrostan danej osoby i jej mobilność w ramach społeczeństwa. Przekonaliśmy się o tym, jak ważna jest empatia wolna od stereotypów.”

„Drugie ćwiczenie pozwoliło nam dać drugą szansę naszym porażkom i przemienić je w sukcesy. Nauka z porażek może i jest bolesna, ale na pewno procentuje w przyszłości.” 

„rozwinęliśmy mnóstwo umiejętności w zakresie kreatywności i dostosowywania się… serio, czułem się jak ta matematyczna babka z mema”

„Potem mieliśmy pogadankę o tym, czym jest edukacja pozaformalna, po czym napisaliśmy różne kompetencje miękkie i pomysły na warsztaty na kawałkach puzzli, a potem łączyliśmy je, aby uformować grupy i pracować razem nad wymyślaniem, jak zrobić warsztaty…. (…) ale serio powiem, że to jest świetna metoda!”

Wielkie dzięki, Wilkołaki, Feniksy, Jednorożce, Wróżki & Smoki!

Szkolenie “Employ-Abilities” zostało dofinansowane z programu Erasmus+.

Artykuł zbiorczy uczestników i uczestniczek szkolenia “Employ-Abilities”

Napisz do nas. Działaj z nami.

Zainteresował Cię któryś z naszych projektów? Chcesz do nas dołączyć?
A może po prostu zastanawiasz się, czy lubimy ananas na pizzy?
Napisz do nas!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com