Erasmus+ Training Course „CreateAbility” w Czechach

29.10.2023

W dniach 1.07-9.07.2023 odbył się projekt Erasmus+ „CreateAbility“, podczas którego nasze uczestniczki i nasi uczestnicy poznawali sposoby rozwiązywania pojawiających się problemów w grupie oraz stworzyli innowacyjne rozwiązania do pracy z grupami. Trenerami na projekcie byli doświadczeni Frederik i Julia, którzy w ciekawy sposób przekazywali swoją wiedzę. Było dużo ruchu, zabawy, śmiechu oraz zdobytej wiedzy, a jak Kamil wspomina, relacje które powstały, mają największa wartość:

„Cześć! Nazywam się Kamil i piszę ten tekst, by podzielić się z Wami moimi wrażeniami z drugiego wyjazdu Erasmus Plus, w którym miałem okazję uczestniczyć. Choć był to Trening Course, podczas którego poruszane konkretne zagadnienia (głównym tematem było Change Management i Creative Problem Solving), chciałbym się skupić na tym, jak osoby poznane na projekcie mogą wpłynąć na Wasze życie.

Podczas tego wyjazdu, miałem okazję spotkać wielu fascynujących ludzi o różnych backgroundach z siedmiu krajów europejskich. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałem, jak ważne jest otwarcie się na innych i jak wiele wartości można wyciągnąć ze spotkania z osobami o odmiennych kulturach i perspektywach.  

Nawet jeśli tematem głównym projektu był Change Management i Creative Problem Solving, to właśnie te międzynarodowe znajomości sprawiły, że ten wyjazd był dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. Wierzę, że to, co nauczyłem się od moich nowych przyjaciół, będzie miało pozytywny wpływ na moje życie i karierę w przyszłości.

Podsumowując, Erasmus Plus to nie tylko doskonała okazja do zdobywania wiedzy w konkretnych dziedzinach, ale także niezapomniana przygoda z poznawaniem różnorodności kulturowej i nawiązywaniem wartościowych relacji. Jeśli macie szansę wzięcia udziału w takim projekcie, zdecydowanie polecam!

Dziękuję za uwagę i życzę Wam wszystkim wspaniałych przygód i inspirujących spotkań, zarówno na wyjeździe Erasmus Plus, jak i w życiu codziennym!”

Nie czekaj! Zapisz się do naszego newslettera, aby dowiadywać się w pierwszej kolejności o projektach, w których możesz wziąć udział!

Projekt został sfinansowany z programu Erasmus+ i zorganizowany przez CEFIG International w Czechach.

Napisz do nas. Działaj z nami.

Zainteresował Cię któryś z naszych projektów? Chcesz do nas dołączyć?
A może po prostu zastanawiasz się, czy lubimy ananas na pizzy?
Napisz do nas!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com