Słońce & drzewa. Wymiana młodzieży Erasmus+ w Hiszpanii

01.08.2023

Wymiana młodzieży Erasmus+ w Hiszpanii

!Hola! W dniach 11-18 września 2022 wzięliśmy udział w projekcie „See U Potential”, gdzie podczas wymiany młodzieżowej Erasmus+ mieliśmy możliwość lepszego poznania siebie, swoich wartości i zainteresowań, odkrycia sposobów do zaangażowania się w różne akcje społeczne oraz poznać nowych ludzi, a to wszystko w otoczeniu słonecznej, ciepłej, południowej Hiszpanii.

Wymiana młodzieży Erasmus+ See U Potential. Grupa pozuje do zdjęcia grupowego po sadzeniu drzew w Maladze.

Wymianę prowadziła Ula z YoWo i Jesus z UPlanet. W projekcie oprócz polskiej grupy (YoWo Poland) brały również udział grupy z Hiszpanii (UPlanet), Włoch (Omnia Odv) i Słowacji (EduEra). Podczas projektu mieliśmy również okazję odwiedzenia organizacji Bosque Urbano w Maladze, gdzie jej członkinie i członkowie pokazali nam, jak sadzić drzewa i zmieniać przestrzeń miejską na bardziej przyjazną naturze i ludziom. W ramach podsumowania, Jola i Jakub podzielili się z nami swoimi wspomnieniami z projektu::

Dzięki YoWo mój pierwszy projekt stał się niezapomnianym przeżyciem. Nie tylko uczestniczyłam w ciekawych warsztatach, ale także poznałam tam lepiej siebie, swoje wartości oraz mogłam wyjść poza strefę swojego komfortu. Poznałam również niesamowitych ludzi, których mam nadzieję uda mi się jeszcze spotkać ponownie.

Projekt See U Potential był moim pierwszym projektem z programu Erasmus+ i na pewno nie ostatnim. W trakcie tego wyjazdu dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o samoświadomości i motywacji.

Jeśli i ty chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, już teraz zapisz się do naszego newslettera (na dole naszej strony głównej), aby być na bieżąco z nowymi projektami i nie przegapić żadnej rekrutacji

Informacje zebrała: Oliwia Siwoń (wolontariuszka YoWo).

Wymiana młodzieży Erasmus+ See U Potential. Grupa na wycieczce w Maladze.
Wymiana młodzieży Erasmus+ See U Potential. Grupa ma zajęcia w altanie w słonecznym ogrodzie.
Zwiedzanie Malagi podczas Wymiany młodzieży Erasmus+ See U Potential.
Wymiana młodzieży Erasmus+ See U Potential. Grupa ma zajęcia w ogrodzie pod ogromnym drzewem.

Napisz do nas. Działaj z nami.

Zainteresował Cię któryś z naszych projektów? Chcesz do nas dołączyć?
A może po prostu zastanawiasz się, czy lubimy ananas na pizzy?
Napisz do nas!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com