Erasmus+ Carpe DIEM! we Włoszech

05.02.2024

„Carpe DIEM!”– pewnie nieraz każdy z was słyszał tą sentencję Horacego, która idealnie wpasowuje się w projekty Erasmus+, gdzie cieszymy się każdą chwilą spędzoną z innymi osobami uczestniczącymi w projekcie.

Jednym z ostatnich projektów, w którym wzięliśmy udział był Erasmus+ Training Course noszący właśnie tytuł „Carpe DIEM! (Digital Innovation in Educational Methodology)”, podczas którego uczestnicy i uczestniczki poznawali i wymieniali się narzędziami do tworzenia szkoleń oraz metodami edukacji nieformalnej. Wydarzenie odbyło się w dniach 10-16 października 2023 w Molfettcie (Włochy). Organizacją goszczącą było Associazione InCo.

Zobaczcie, jak Justyna wspomina projekt:

W dniach 10-16 października miałam niezwykłą okazję wziąć udział w fascynującym projekcie „Carpe Diem!” zorganizowanym przez InCo w malowniczym Molfettcie w Apulii. Planowane wydarzenia były pełne różnorodnych aktywności, w trakcie których przedstawiciele różnych organizacji prezentowali kreatywne rozwiązania z użyciem narzędzi internetowych do tworzenia szkoleń. Nie tylko mieliśmy okazję przetestować canvę, padleta czy trello, ale także odkrywać lokalne zakątki podczas aktywnego spaceru, zwiedzać ciekawe przedsiębiorstwa i uczestniczyć w warsztatach zrobienia własnego makaronu. Jednak najcenniejszym skarbem tego doświadczenia byli niezwykli ludzie, z którymi miałam okazję spędzić ten czas. 🌍🚀🤝🇵🇱🇮🇹

Co więcej, każdy z was może zobaczyć, jakie szczegółowe zasoby i działania były przedstawiane podczas projektu. W linku pod artykułem znajdziecie odnośnik do publikacji, która z pewnością będzie odpowiedzią na każde wasze pytanie związane z tym projektem i dostarczy wam wiedzy, która była przekazywana.  

Projekt został sfinansowany z programu Erasmus+.

Napisz do nas. Działaj z nami.

Zainteresował Cię któryś z naszych projektów? Chcesz do nas dołączyć?
A może po prostu zastanawiasz się, czy lubimy ananas na pizzy?
Napisz do nas!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com