Chcesz doświadczyć, jak przez sztukę wyrażać siebie i ważne dla siebie kwestie? Utożsamiasz się ze społecznością Queer jako jej członkini_ek albo osoba sojusznicza? Dwuetapowa wymiana młodzieży The Queer Youth Space jest dla Ciebie!

Ważne informacje na początek:

Kiedy? 22-29/02/2024 & 02-09/05/2024

Gdzie? Gruzja i Czechy

Temat projektu: queer, LGBTQIA+, sztuka

UWAGA! “The Queer Youth Space” to dwuetapowa wymiana młodzieży. Zgłaszając się na ten projekt, potwierdzasz chęć i możliwość wzięcia udziału w obu etapach (Gruzja i Czechy).

Co Cię czeka?

💛 Weźmiesz udział w dwuetapowej wymianie młodzieży, podczas której razem stworzycie bezpieczne i wspierające środowisko dla queerowej młodzieży i sojuszniczek i sojuszników.
💛 Będziesz odkrywać i wyrażać tożsamość LGBTQ+, nawiążesz kontakt z młodymi ludźmi o podobnych poglądach oraz będziesz mieć okazję do dzielenia się doświadczeniami, wiedzą i poglądami na kwestie queerowe.
💛 Będziesz używać sztuki jako środka komunikacji i opowiadania historii, dzieląc się swoimi doświadczeniami i perspektywami z innymi.

Zgłoś się, jeśli:

  • masz 18-30 lat;
  • ciekawi Cię temat projektu i nie brakuje Ci motywacji do udziału 🙂
  • obecnie mieszkasz w Polsce (narodowość nie ma znaczenia!)

Językiem projektu jest język angielski, ALE Twój poziom języka nie ma znaczenia! Grupa z każdego kraju będzie miała lidera / liderkę grupy – osobę, która pomoże Ci z tłumaczeniem, jeśli będzie taka potrzeba 🙂

Na ten projekt poszukujemy również osoby liderskiej! Jeśli masz: więcej niż 20 lat, doświadczenie z projektami Erasmus+ i dużo entuzjazmu, żeby wspierać grupę polską – zgłoś się w formularzu i zaznacz „group leader”. Przed projektem, w jego trakcie i po aktywności będziesz pomagać osobom uczestniczącym z Polski, żeby jak najlepiej wykorzystały czas wymiany! Masz pytania? Napisz do nas: yowopoland@gmail.com

I tyle! Zgłaszasz się? Więcej szczegółów poniżej!

Informacje praktyczne:

TO JEST ZA DARMO! Koszty zakwaterowania i wyżywienia są w pełni pokryte z programu Erasmus+.

Zwracamy koszty podróży do konkretnej kwoty (szczegóły w Infopacku). To oznacza, że płacisz za podróż, zatrzymujesz wszystkie dokumenty podróży, a następnie organizacja przyjmująca zwraca koszty po projekcie. Brzmi nieźle, nie?

Organizacja przyjmująca: Hnízdo (Czechy) & International Center for Peace and Integration (ICPI) (Gruzja)

INFOPACK PROJEKTU: ZAJRZYJ

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Interesuje Cię ten projekt? Chcesz wiedzieć więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z funduszy programu Erasmus+.

Get in Touch. Get Involved.

Are you interested in our projects? Do you want to join YoWo?
Or maybe you just want to ask if we like pineapple on pizza…
Contact us!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com