Chcesz doświadczyć, jak przez sztukę wyrażać siebie i ważne dla siebie kwestie? Utożsamiasz się ze społecznością Queer jako jej członkini_ek albo osoba sojusznicza? Dwuetapowa wymiana młodzieży The Queer Youth Space jest dla Ciebie!

Ważne informacje na początek:

Kiedy? 22-29/02/2024 & 02-09/05/2024

Gdzie? Gruzja i Czechy

Temat projektu: queer, LGBTQIA+, sztuka

UWAGA! “The Queer Youth Space” to dwuetapowa wymiana młodzieży. Zgłaszając się na ten projekt, potwierdzasz chęć i możliwość wzięcia udziału w obu etapach (Gruzja i Czechy).

Co Cię czeka?

💛 Weźmiesz udział w dwuetapowej wymianie młodzieży, podczas której razem stworzycie bezpieczne i wspierające środowisko dla queerowej młodzieży i sojuszniczek i sojuszników.
💛 Będziesz odkrywać i wyrażać tożsamość LGBTQ+, nawiążesz kontakt z młodymi ludźmi o podobnych poglądach oraz będziesz mieć okazję do dzielenia się doświadczeniami, wiedzą i poglądami na kwestie queerowe.
💛 Będziesz używać sztuki jako środka komunikacji i opowiadania historii, dzieląc się swoimi doświadczeniami i perspektywami z innymi.

Zgłoś się, jeśli:

  • masz 18-30 lat;
  • ciekawi Cię temat projektu i nie brakuje Ci motywacji do udziału 🙂
  • obecnie mieszkasz w Polsce (narodowość nie ma znaczenia!)

Językiem projektu jest język angielski, ALE Twój poziom języka nie ma znaczenia! Grupa z każdego kraju będzie miała lidera / liderkę grupy – osobę, która pomoże Ci z tłumaczeniem, jeśli będzie taka potrzeba 🙂

Na ten projekt poszukujemy również osoby liderskiej! Jeśli masz: więcej niż 20 lat, doświadczenie z projektami Erasmus+ i dużo entuzjazmu, żeby wspierać grupę polską – zgłoś się w formularzu i zaznacz „group leader”. Przed projektem, w jego trakcie i po aktywności będziesz pomagać osobom uczestniczącym z Polski, żeby jak najlepiej wykorzystały czas wymiany! Masz pytania? Napisz do nas: yowopoland@gmail.com

I tyle! Zgłaszasz się? Więcej szczegółów poniżej!

Informacje praktyczne:

TO JEST ZA DARMO! Koszty zakwaterowania i wyżywienia są w pełni pokryte z programu Erasmus+.

Zwracamy koszty podróży do konkretnej kwoty (szczegóły w Infopacku). To oznacza, że płacisz za podróż, zatrzymujesz wszystkie dokumenty podróży, a następnie organizacja przyjmująca zwraca koszty po projekcie. Brzmi nieźle, nie?

Organizacja przyjmująca: Hnízdo (Czechy) & International Center for Peace and Integration (ICPI) (Gruzja)

INFOPACK PROJEKTU: ZAJRZYJ

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Interesuje Cię ten projekt? Chcesz wiedzieć więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z funduszy programu Erasmus+.

Napisz do nas. Działaj z nami.

Zainteresował Cię któryś z naszych projektów? Chcesz do nas dołączyć?
A może po prostu zastanawiasz się, czy lubimy ananas na pizzy?
Napisz do nas!

(+48) 502 820 973

yowopoland@gmail.com