Rysuj z YoWo!

Akademia facylitacji graficznej online. Z nami nauczysz się, jak wykorzystywać myślenie wizualne w edukacji (i nie tylko!).

Rysowanie robi różnicę

Czy wiesz, ile może zmienić dodanie kilku rysunków do Twojej prezentacji? Wystarczy kilka maźnięć markerem czy długopisem, a Twoi odbiorcy skupią się 100% lepiej na tym, co masz im do przekazania.

Z nami nauczysz się, jak w efektywny i prosty sposób uatrakcyjnić Twoje prezentacje i działania edukacyjne oraz wzmocnić ich przekaz. Zadbamy o to, żebyś czuł_a się pewnie z markerem w dłoni. Już nigdy nie powiesz: nie umiem rysować.

Czym jest facylitacja graficzna?

Facylitacja graficzna to technika wykorzystywana w edukacji i rozwoju osobistym, która polega na używaniu rysunków, diagramów i symboli w celu ułatwienia zrozumienia i zapamiętania informacji. Jest to niezwykle skuteczna metoda, która angażuje odbiorców i wspiera procesy uczenia się.

Rysuj z YoWo: Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Opanujesz podstawy facylitacji graficznej: zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci efektywnie wykorzystać grafikę w procesie nauczania i uczenia się;
  • Rozwiniesz się zawodowo: nasz kurs pomoże Ci poszerzyć swoje umiejętności w zakresie komunikacji wizualnej i zaoferuje nowe narzędzia do pracy z grupami odbiorców;
  • Będziemy z Tobą: nasz team zapewni Ci najwyższej jakości treści poprzez sprawdzone przez nas metody nauczania; chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaprosimy do dalszej nauki pod okiem naszego eksperckiego teamu.

Rysuj z YoWo: Kto za tym stoi?

W odkrywaniu i ćwiczeniu facylitacji graficznej towarzyszyć Ci będziemy my: Helena, Krystian i Ula. Razem działamy w YoWo Poland, organizacji wspierającej rozwój ludzi i edukacji. Od wielu lat wspieramy grupy i osoby indywidualne w odkrywaniu myślenia wizualnego, alternatywnych metod i narzędzi edukacyjnych i samych siebie. Jesteśmy osobami eksperckimi w dziedzinie edukacji, mentoringu i facylitacji graficznej. Łączy nas pasja do rysowania, uczenia się przez całe życie i działania nawet mimo strachu przed nieznanym. Wierzymy, że facylitacja graficzna to coś więcej niż rysowanie, a opanowanie tej umiejętności to coś więcej niż tylko kolejny skill w CV.

Rysuj z YoWo: Czy to dla mnie?

Nieważne, czy umiesz rysować czy nie. Kurs “Rysuj z YoWo!” jest dla wszystkich osób, które chcą wzmocnić swój przekaz dzięki myśleniu wizualnemu i facylitacji graficznej.

Szczególnie zapraszamy:

  • nauczycieli i nauczycielki oraz edukatorów i edukatorki, którzy_re chcą wzbogacić swoje metody nauczania o narzędzia wizualne;
  • studentów i studentki kierunków pedagogicznych oraz osoby pracujących w obszarze edukacji, które chcą rozwijać umiejętności komunikacji wizualnej;
  • osoby pracujące w szkołach, uczelniach i innych instytucjach edukacyjnych, które chcą efektywniej angażować grupy i wspierać procesy uczenia się poprzez grafikę;
  • wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem narzędzi graficznych do ułatwiania procesów grupowych i indywidualnych.

Zapisz się już dziś!

Na wiosnę ruszymy z bezpłatnym mailowym kursem “Rysuj z YoWo!”.
Bądź jedną z pierwszych osób, które otrzymają informacje o naszym kursie online! Wpisz swój adres email poniżej, a powiadomimy Cię, gdy ruszymy z kursem.

[Formularz do wpisania adresu email]

Dołącz do naszej społeczności! Zobacz, co już teraz robimy w YoWo Poland:

[Linki do mediów społecznościowych]

Do zobaczenia na kursie!